De wedstrijdschema van SVVN 1 en SVVN 2 (beide A-Categorie) zijn bekend. SVVN 1 begint op 23 september met een uitwedstrijd tegen VV Mariënberg. Ook het tweede team speelt op verplaatsing maar dan bij Blauw Wit’66 2 De competitie eindigt voor SVVN 1 op 26 mei met een thuiswedstrijd tegen Juliana’32 en voor SVVN 2 met een thuiswedstrijd tegen AZSV 5. Hieronder volgt het gehele wedstrijdschema van beide teams.

SVVN 1 (3de Klasse D):

23-09-17 VV Mariënberg SVVN 14:30
30-09-17 SVVN ASV’57 14:30
07-10-17 SVVN Oranje Nassau 14:30
14-10-17 Wilhelminaschool SVVN 14:30
21-10-17 VV Bergentheim SVVN 14:30
28-10-17 SVVN VV Kloosterhaar 14:30
04-11-17 Drienerlo SVVN 15:00
11-11-17 Beker/inhaal
18-11-17 SVVN VV Hellendoorn 14:30
25-11-17 DES SVVN 14:30
02-12-17 SVVN RKSV 14:30
09-12-17 Juliana’32 SVVN 14:30
16-12-17 SVVN Achilles E. 14:30
27-01-18 Quick’20 SVVN 15:00
03-02-18 SVVN VV Mariënberg 14:30
10-02-18 Beker/inhaal
17-02-18 Oranje Nassau SVVN 15:00
24-02-18 Beker/inhaal
03-03-18 SVVN Wilhelminaschool 14:30
10-03-18 SVVN Drienerlo 14:30
17-03-18 VV Kloosterhaar SVVN 14:30
24-03-18 SVVN VV Bergentheim 14:30
31-03-18 VV Hellendoorn SVVN 15:00
07-04-18 ASV’57 SVVN 14:30
14-04-18 SVVN Quick’20 14:30
21-04-18 RKSV SVVN 14:30
28-04-18 Beker/inhaal
05-05-18 Beker/inhaal
12-05-18 SVVN DES 14:30
19-05-18 Achilles E. SVVN 14:30
26-05-18 SVVN Juliana’32 14:30

Klik hier voor het complete schema van de 3de Klasse D.

 

SVVN 2 (Reserve 3de Klasse H):

23-09-17 Blauw Wit’66 2 SVVN 2 12:00
30-09-17 SVVN 2 Tubantia 2 12:30
07-10-17 SVVN 2 FC Berghuizen 2 12:30
14-10-17 De Zweef 2 SVVN 2 14:30
21-10-17 Beker/inhaal
28-10-17 SVVN Wilhelminaschool 2 12:30
04-11-17 SCD’12 2 SVVN 2 14:30
11-11-17 Hulzense Boys 3 SVVN 2 14:30
18-11-17 SVVN 2 DES 2 12:30
25-11-17 Oranje Nassau 3 SVVN 2 14:30
02-12-17 SVVN 2 Sparta E. 3 12:30
09-12-17 AZSV 5 SVVN 2 14:45
16-12-17 Beker/inhaal
27-01-18 Beker/inhaal
03-02-18 Beker/inhaal
10-02-18 Beker/inhaal
17-02-18 FC Berghuizen 2 SVVN 2 16:30
24-02-18 Beker/inhaal
03-03-18 SVVN 2 De Zweef 2 12:30
10-03-18 SVVN 2 SCD’12 2 12:30
17-03-18 Wilhelminaschool 2 SVVN 2 16:30
24-03-18 SVVN 2 Oranje Nassau 3 12:30
31-03-18 Beker/inhaal
07-04-18 Tubantia 2 SVVN 2 15:30
14-04-18 SVVN 2 Blauw Wit’66 12:30
21-04-18 DES 2 SVVN 2 14:30
28-04-18 Beker/inhaal
05-05-18 Beker/inhaal
12-05-18 SVVN 2 Hulzense Boys 3 12:30
19-05-18 Sparta E. 3 SVVN 2 14:30
26-05-18 SVVN 2 AZSV 5 12:30

Klik hier voor het complete schema van de Reserve 3de Klasse H.