Zaterdag 15 januari:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO13-2 DES JO13-2 (V) 08:45 09:30 Afg.

Zaterdag 18 december:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Vrij
SVVN 2 Vrij
SVVN 3 Vrij
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 Vrij
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 Vrij
VMC JO19-1 SVVN JO19-1 12:30 14:30
DOS’37 JO19-2 SVVN JO19-2 11:00 12:30
SC Balkbrug/Avereest JO17-1 SVVN JO17-1 08:30 10:30
Excelsior’31 JO17-4 SVVN JO17-2 09:45 11:00
SVVN JO15-1 SV Gramsbergen JO15-1 10:00 11:00
SVVN JO15-2 DETO JO15-4 08:45 09:30
SVVN JO13-1 VV Den Ham JO13-1 10:00 11:00
Juventa’12 JO13-2 SVVN JO13-2 09:00 10:15
SVVN JO13-3 VV Bornerbroek JO13-1 08:45 09:30
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
SVVN JO8-1 GFC JO8-1 08:00 08:30
SVVN JO8-2 DOS’37 JO8-5 09:15 09:45

Zaterdag 11 december:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Bornerbroek 1 (V) 13:30 12 13 1 Afg.
SVVN 2 Vrij
SVVN 3 Vrij
SVVN 4 SVZW 8 13:45 14:30 J. Karkdijk 1 2 4 Uitg.
DOS’37 5 SVVN 5 13:15 14:30 Uitg.
SV Almelo 2 SVVN 6 13:15 14:30 6-1
SVVN 7 Vrij
HHC Da3 SVVN Da1 09:00 10:30 0-3
Oranje Nassau JO19-2 SVVN JO19-1 12:00 13:45 2-1
SVVN JO19-2 PH JO19-2 13:45 14:30 G. Freriksen 5 6 5 Afg.
SVVN JO17-1 FC Dalfsen JO17-2 11:00 12:30 M. Op den Dries 3 4 3 Afg.
SVVN JO17-2 VV Holten JO17-3 10:15 11:00 Uitg.
GFC JO15-1 SVVN JO15-1 10:00 11:30 0-1
SVVN JO15-2 SV Almelo JO15-2 08:45 09:30 M. Heuvink 5 6 4 2-2
DOS’37 JO13-1 SVVN JO13-1 08:00 09:30 0-1
SVVN JO13-2 Blauw Wit’66 JO13-1 08:45 09:30 D. Van Munster 12 13 3 Afg.
DES JO13-3 SVVN JO13-3 09:15 10:15 1-1
SVVN JO11-1 SVZW JO11-1 09:15 09:45 J. Hoop 1 2 2 2-4
Excelsior’31 JO11-5 SVVN JO11-2 07:30 08:30 2-2
SVVN JO9-1 VV Hellendoorn JO9-2 08:00 08:30 Uitg.
SVVN JO9-2 Vrij
SVVN JO8-1 VV Hellendoorn JO8-1 08:00 08:30 L. Zonnebeld 3 4 2 1-4
VV Hellendoorn JO8-2 SVVN JO8-2 07:45 08:30

Zaterdag 4 december:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Hardenberg’85 1 14:00 N.J. Mulder 12 13 1 3-4
DES 2 SVVN 2 14:30 Uitg.
Blauw Wit’66 3 SVVN 3 11:15 12:30 Afg.
SDC’12 5 SVVN 4 13:00 14:30 2-4
SVVN 5 Enter Vooruit 5 13:45 14:30 Uitg.
SVVN 6 Berghuizen 4 13:45 14:30 H. Tijhuis 1 2 5 0-4
SVVN 7 Excelsior’31 16 13:45 14:30 Uitg.
SVVN Da1 Vroomshoopse Boys Da1 12:00 13:00 G. Timmermans 3 4 2 1-6
SVVN JO19-1 VC Fleringen JO19-1 11:00 12:30 Uitg.
VV Hellendoorn JO19-2 SVVN JO19-2 11:15 12:30 7-1
JCHW JO17-1 SVVN JO17-1 10:30 12:30 2-7
SVVN JO17-2 Vrij
SVVN JO15-1 NEO JO15-3 10:00 11:00 K. Ter Avest 1 2 3 8-0
SC Rijssen JO15-1 SVVN JO15-2 10:00 11:00 4-1
SVVN JO13-1 Vrij
SV Haarle JO13-1 SVVN JO13-2 09:30 10:30
SVVN JO13-3 De Zweef JO13-3 08:45 09:30 E. Nijhuis 3 4 4 4-2
Excelsior’31 JO11-2 SVVN JO11-1 08:45 09:45 Uitg.
SVVN JO11-2 ROHDA Raalte JO11-3 08:00 08:30 T. Bakhuis 1 2 2 4-6
SC Markelo JO9-1 SVVN JO9-1 07:45 08:45 3-8
SVVN JO9-2 ROHDA Raalte JO9-3 09:15 09:45 S. Kalvenhaar 5 6 2 4-10
DOS’37 JO8-3 SVVN JO8-1 07:30 08:30 Afg.
SVVN JO8-2 Hulzense Boys JO8-1 08:00 08:30 K. Hartman 12 13 2 2-2

Zaterdag 27 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Hardenberg’85 14:30 N.J. Mulder 12 13 1 Afg.
SVVN 2 Be Quick Z. 2 12:30 M. Op den Dries 5 6 3 Afg.
SVVN 3 Excelsior’31 4 13:45 14:30 J. Karkdijk 5 6 3 Afg.
SVVN 4 AVC Heracles 3 13:45 14:30 J. Keizer 1 2 4 Afg.
Excelsior’31 6 SVVN 5 13:15 14:30 3-2
DES 4 SVVN 6 12:00 13:15 Uitg.
VV Hellendoorn 4 SVVN 7 13:30 14:30 6-2
SVV’56/VV Kloosterhaar Da1 SVVN Da1 09:30 11:00 3-1
SC Daarle JO19-1 SVVN JO19-1 12:30 14:30 2-1
SVVN JO19-2 Excelsior’31 JO19-5 13:45 14:30 Gr. Scharphof 3 4 5 Afg.
SVVN JO17-1 VV Berkum JO17-2 11:00 12:30 T. Kroeze 1 2 2 Afg.
SVVN JO17-2 Excelsior’31 JO17-6 10:15 11:00 G. Freriksen 12 13 4 Afg.
SVZW JO15-1 SVVN JO15-1 09:15 10:45 2-4
SVVN JO15-2 SV Enter JO15-2 08:45 09:30 G. Schulte 3 4 3 2-2
DVC Dedemsvaart JO13-1 SVVN JO13-1 08:15 10:00 8-0
SVVN JO13-2 Excelsior’31 JO13-5 08:45 09:30 J. De Vos 5 6 5 1-1
Excelsior’31 JO13-10 SVVN JO13-3 07:15 08:30 0-3
SV Haarle JO11-1 SVVN JO11-1 09:00 10:00 4-4
DES JO11-2 SVVN JO11-2 08:15 09:00 8-0
SVVN JO9-1 VV Nieuw Heeten JO9-1 08:00 08:30 D. Burnama 1 2 2 4-4
Wijhe’92 JO9-2 SVVN JO9-2 07:30 08:30
SVVN JO8-1 GFC JO8-1 08:00 08:30 Uitg.
De Zweef JO8-2 SVVN JO8-2 07:45 08:30

Vrijdag 26 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN Da1 DETO Da1 (bij DETO) 19:00 20:00 0-1
Stevo Da1 SVVN Da1 20:30 3-2
Voorwaarts V. Da1 SVVN Da1 21:00 0-0

Zaterdag 20 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Hoogeveen Za1 (V) 14:30 12 13 1 2-4
Enter Vooruit 3 SVVN 2 14:30 J.F. Tanke 2-1
DETO 4 SVVN 3 11:15 12:30 1-0
SDC’12 4 SVVN 4 15:00 16:30 3-4
SVVN 5 PH 6 13:45 14:30 H. Tijhuis 3 4 2 2-5
SVVN 6 DOS’37 6 11:45 12:30 H. Hofmeijer 7 9 4 4-1
SVVN 7 MVV’69 3 13:45 14:30 J. Keizer 5 6 3 4-0
SVVN Da1 DOS’37 Da1 12:00 13:00 G.Timmermans 1 2 3 0-8
SVVN JO19-1 Hector JO19-1 10:30 12:00 R. Van den Berg 3 4 2 1-1
Juventa’12 JO19-2 SVVN JO19-2 13:45 15:00
JCLE JO17-1 SVVN JO17-1 10:30 12:30 1-5
SVVN JO17-2 Vrij
SVVN JO15-1 VV Reutum JO15-1 10:00 11:00 K. Ter Avest 6 5 3 4-3
Oranje Nassau JO15-3 SVVN JO15-2 09:15 10:30 7-0
SVVN JO13-1 DES JO13-1 10:00 11:00 P. Loohuis 12 13 1 1-5
SV Rijssen JO13-1 SVVN JO13-2 09:15 10:30 1-1
SVVN JO13-3 Hulzense Boys JO13-2 08:45 09:30 H. Beltman 3 4 3 6-3
SVVN JO11-1 SV Heeten JO11-1 09:15 09:45 M. Ter Steege 5 6 2 2-2
SVVN JO11-2 Blauw Wit’66 JO11-2 08:00 08:30 A. Holt 1 2 2 0-6
Enter Vooruit JO9-1 SVVN JO9-1 07:45 08:45 4-8
SVVN JO9-2 RDC JO9-2 09:15 09:45 12 13 2 2-5
VV Holten JO8-2 SVVN JO8-1 08:00 09:00 1-9
SVVN JO8-2 DES JO8-1 09:15 09:45 1 2 2 1-4

Vrijdag 19 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Voorwaarts V. Da1 SVVN Da1 (in Geesteren) 18:30 19:30  3-1
DETO Da1 SVVN Da1 20:00  1-2
SVVN Da1 Stevo Da1 20:30  3-1

Zaterdag 13 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Vrij
SVVN 2 Vrij
SVVN 3 Vrij
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 Vrij
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 VV Bergentheim Da3 Uitg.
SVVN JO19-1 Vrij
SVZW JO19-3 SVVN JO19-2 11:15 12:30 1-4
SVVN JO17-1 Vrij
WVV’34 JO17-2 SVVN JO17-2 13:00 14:30 1-6
SVVN JO15-1 ROHDA Raalte JO15-2 (V) 09:30 10:30 6 5 3
SVVN JO15-2 Hulzense Boys JO15-2 (V) 10:15 11:00 12 13 4
SVVN JO13-1 ON JO13-2 (V) 10:00 11:00 1 2 1
SVVN JO13-2 Vrij
SVVN JO13-3 Vrij
SVVN JO11-1 De Zweef JO11-2 09:15 09:45 3 4 2 3-3
Wijhe’92 JO11-3 SVVN JO11-2 08:45 09:45 4-5
SVVN JO9-1 SV Enter JO9-1 08:00 08:30 1 2 2 10-1
Wijhe’92 JO9-1 SVVN JO9-2 07:30 08:30 5-8
VV Twenthe JO8-1 SVVN JO8-1 07:45 08:45 2-11
SVVN JO8-2 DOS’37 JO8-5 09:15 09:45 Uitg.

Vrijdag 12 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Voorwaarts V. Da1 SVVN Da1 (bij DETO) 18:30 19:30  Uitg.
SVVN Da1 DETO Da1 20:00  Uitg.
Stevo Da1 SVVN Da1 20:30  Uitg.

Woensdag 10 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 VV Bornerbroek 1 (V) 20:00 12 13 1

Maandag 8 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Heracles Almelo 16 (F) 21:00 Uitg.

Zaterdag 6 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Kloosterhaar 1 SVVN 1 14:30 H. Huizer 0-3
SVVN 2 Blauw Wit’66 2 12:30 12 13 2 3-3
SVVN 3 VV Twenthe 2 13:45 14:30 3 4 3 1-5
SVVN 4 DETO 6 13:45 14:30 5 6 4 5-3
DETO 5 SVVN 5 13:15 14:30 4-2
GFC 3 SVVN 6 12:15 13:30 Uitg.
RDC 4 SVVN 7 13:45 15:00 5-2
VV Den Ham Da2 SVVN Da1 10:45 12:00 Uitg.
SVVN JO19-1 SDC’12 JO19-2 11:00 12:30 5 6 1 3-0
SVVN JO19-2 De Zweef JO19-2 13:45 14:30 H. Hofmeijer 1 2 2 0-3
SC Daarle JO17-1 SVVN JO17-1 10:15 12:00 2-1
SVVN JO17-2 SV Rijssen JO17-1 10:15 11:00 G. Hemmink 3 4 3 3-5
De Tukkers JO15-1 SVVN JO15-1 11:30 13:00 2-2
SVVN JO15-2 ASV’57 JO15-1 08:45 09:30 W. Korbeld 5 6 1 8-2
DETO JO13-1 SVVN JO13-1 09:30 11:00 0-0
SVVN JO13-2 VV Nieuw Heeten JO13-1 08:45 09:30 G. Freriksen 12 13 3 1-0
BWO JO13-3 SVVN JO13-3 08:15 09:30 1-2
SC Markelo JO11-1 SVVN JO11-1 09:00 10:00 2-2
SVVN JO11-2 SV Mariënheem JO11-1 08:00 08:30 P. Loohuis 1 2 2 11-4
Blauw Wit’66 JO9-1 SVVN JO9-1 08:30 09:30 3-6
SVVN JO9-2 De Zweef JO9-4 09:15 09:45 1 2 2 11-1
SVVN JO8-1 Enter Vooruit JO8-2 08:00 08:30 V. Doyle 3 4 2  2-10
FC Ommen JO8-3 SVVN JO8-2 09:00 10:00 0-9

Vrijdag 5 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Voorwaarts V. Da1 SVVN Da1 (bij DETO) 18:30 19:30  Uitg.
SVVN Da1 DETO Da1 20:00  Uitg.
Stevo Da1 SVVN Da1 20:30  Uitg.

Maandag 1 november:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Excelsior’31 10 SVVN 1 (F) 20:00 W. Simons  2-10

Zaterdag 30 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Wilhelminaschool 1 14:30 E. Aukema 12 13 1 2-1
Sp. Eefde 2 SVVN 2 12:00 1-4
Enter Vooruit 4 SVVN 3 13:15 14:30 6-0
SV Gramsbergen 5 SVVN 4 13:00 14:30 1-4
SVVN 6 Excelsior’31 11 13:45 14:30 M. Op den Dries 3 4 5 4-3
SVVN 7 VV Den Ham 8 13:45 14:30 J. Keizer 5 6 4 0-6
SVVN Da1 VV Hellendoorn Da3 14:30 G. Timmermans 1 2 3 0-1
DTC’07 JO19-1 SVVN JO19-1 12:30 14:30
Hulzense Boys JO19-2 SVVN JO19-2 13:30 14:30 4-7
SVVN JO17-1 VV Mariënberg JO17-1 11:15 12:30 3 4 2 6-3
DES JO17-2 SVVN JO17-2 11:00 12:00 1-4
SVVN JO15-1 VV Borne JO15-1 10:00 11:00 6 5 3 4-2
Excelsior’31 JO15-4 SVVN JO15-2 10:00 11:15 6-2
SVVN JO13-1 De Zweef JO13-1 10:00 11:00 J. De Vos 1 2 1 1-0
VV Borne JO13-2 SVVN JO13-2 11:45 13:00 1-4
SVVN JO13-3 Excelsior’31 JO13-9 08:45 09:30 D. Van der Meiden 3 4 3 1-4
SVVN JO11-1 Hector JO11-1 09:15 09:45 W. Beldman 6 5 2 3-2
VV Lemelerveld JO11-2 SVVN JO11-2 09:00 10:00 4-1
SVVN JO9-1 SVZW JO9-1 08:00 08:30 1 2 2 14-2
VV Broekland JO9-1 SVVN JO9-2 08:30 09:30 4-1
Juventa’12 JO8-3 SVVN JO8-1 07:45 08:45 10-2
SVVN JO8-2 Vroomshoopse Boys JO8-3 09:15 09:45 L. Zonnebeld 12 13 2 11-2

Maandag 25 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Excelsior’31 11 (F) 21:00 E. Tamer

Zaterdag 23 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Bergentheim 1 SVVN 1 14:30 M. Meijer 3-3
SVVN 2 RDC 2 12:30 M. Op den Dries 12 13 1 2-0
SVVN 3 SC Rijssen 2 13:45 14:30 M. Manenschijn 3 4 3 2-1
SVVN 4 HHC 8 13:45 14:30 H. Tijhuis 5 6 4 6-7
SC Daarle 2 SVVN 5 13:15 14:30 2-7
Enter Vooruit 7 SVVN 6 13:15 14:30 9-3
SC Rijssen 4 SVVN 7 11:15 12:30 6-1
Luctor et Emergo Da1 SVVN Da1 13:15 14:30 2-3
SVVN JO19-1 VV Bornerbroek JO19-1 11:00 12:30 1 2 2 7-0
SVZW JO19-3 SVVN JO19-2 11:15 12:30 Uitg.
VV Gramsbergen JO17-1 SVVN JO17-1 10:30 12:30 3-0
De Zweef JO17-2 SVVN JO17-2 12:00 13:00 2-2
SVVN JO15-1 VV  Bergentheim JO15-1 10:00 11:00 A. Burca 6 5 3 4-2
SVVN JO15-2 Vroomshoopse Boys JO15-3 08:45 09:30 S. Van den Braber 1 2 2 4-1
Juventa’12 JO13-1 SVVN JO13-1 09:00 10:15 6-0
De Zweef JO13-2 SVVN JO13-2 08:00 09:00 5-3
SVVN JO13-3 SC Markelo JO13-2 08:45 09:30 G. Hemmink 3 4 3 3-1
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
SVVN JO8-1 Vrij
SVVN JO8-2 Vrij

Zaterdag 16 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Oranje Nassau 1 14:30 M. Landman 1-1
SVVN 2 Vrij
SVVN 3 Vrij
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 Vrij
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 DES 5 13:45 14:30 1-4
SVVN Da1 Vrij
SVVN JO19-1 Vrij
SVVN JO19-2 Vrij
SVVN JO17-1 Vrij
Blauw Wit’66 JO17-1 SVVN JO17-2 (B) 11:15 12:30 8-0
SVVN JO15-1 Vrij
SVVN JO15-2 Vrij
SVVN JO13-1 Vrij
SVVN JO13-2 Vrij
SVVN JO13-3 Excelsior’31 JO13-7 (B) 08:45 09:30 1-5
SVVN JO11-1 Vrij
SVVN JO11-2 Vrij
SVVN JO9-1 Vrij
SVVN JO9-2 Vrij
SVVN JO8-1 Vrij
SVVN JO8-2 Vrij

Vrijdag 15 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DETO Da1 SVVN Da1 18:30 19:30 Bij Voorwaarts 0-0
SVVN Da1 Voorwaarts V. Da1 20:00 3-0
Stevo Da1 SVVN Da1 20:30 0-0

Woensdag 13 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO11-1 De Zweef JO11-2 17:30 18:00 9-2

Maandag 11 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 ZVV Beuningen 1 (F) 21:00 5-3

Zaterdag 9 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
ASV’57 1 SVVN 1 14:30 F. Yilanci 1-2
SVZW 3 SVVN 2 14:30 E. Yalcin 3-2
Juventa’12 3 SVVN 3 14:00 15:15 2-1
SVVN 4 Vrij
SVVN 5 ASV’57 3 13:45 14:30 M. Manenschijn 7 9 4 1-6
SVVN 6 SC Rijssen 3 13:45 14:30 H. Hofmeijer 5 6 3 0-4
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 HHC Da4 12:00 13:00 G. Timmermans 12 13 1 0-6
VV Reutum JO19-1 SVVN JO19-1 14:15 16:00 0-6
SVVN JO19-2 DETO JO19-2 13:45 14:30 3 4 2 6-1
SVVN JO17-1 VV Bergentheim JO17-1 11:15 12:30 1 2 3 5-3
SVVN JO17-2 Vrij
SV Enter JO15-1 SVVN JO15-1 13:00 14:30 3-2
VV Twenthe JO15-2 SVVN JO15-2 10:00 11:15 0-3
SVVN JO13-1 VV Lemelerveld JO13-1 10:00 11:00 R. Haan 5 6 1 1-0
SVVN JO13-2 VV Hellendoorn JO13-2 08:45 09:30 G. Hemmink 12 13 3 2-1
SV Enter JO13-2 SVVN JO13-3 09:00 10:15 2-4
SVVN JO11-1 De Zweef JO11-2 09:15 09:45 J. Scharphof 1 2 2 Uitg.
SVVN JO11-2 Hulzense Boys JO11-2 08:00 08:30 1 2 2 12-0
SVVN JO9-1 DES JO9-1 08:00 08:30 T. Van Kammen 3 4 2 4-6
SVVN JO9-2 VV Den Ham JO9-3 09:15 09:45 3 4 2 14-1
SVVN JO8-1 Juventa’12 JO8-3 08:00 08:30 5 6 2 6-4
DES JO8-1 SVVN JO8-2 08:15 09:00

Zaterdag 2 oktober:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 AJC’96 1 14:30 P.W.M. Peezenkamp 12 13 1 3-1
SVVN 2 SC Brummen 2 12:30 T. Kroeze 3 4 2 4-2
SVVN 3 DES 3 13:45 14:30 J. Karkdijk 3 4 2 2-2
SVVN 4 Excelsior’31 7 13:45 14:30 H. Tijhuis 1 2 3 7-4
SVZW 7 SVVN 5 13:15 14:30 3-1
PH 9 SVVN 6 13:30 14:45 Uitg.
SC Lemele 3 SVVN 7 13:15 14:30 7-1
VV Daarlerveen Da1 SVVN Da1 13:15 14:30 0-7
SVVN JO19-1 GFC JO19-1 11:00 12:30 R. Van den Berg 5 6 3 3-1
SVVN JO19-2 Stevo JO19-2 13:45 14:30 J. Keizer 7 9 5 1-2
FC Ommen JO17-2 SVVN JO17-1 10:45 12:30 1-3
GFC JO17-2 SVVN JO17-2 09:45 11:00 7-1
SVVN JO15-1 Enter Vooruit JO15-1 09:00 10:00 G. Hemmink 6 5 1 2-3
SVVN JO15-2 Enter Vooruit JO15-2 08:45 09:30 G. Schulte 3 4 3 7-0
Enter Vooruit JO13-1 SVVN JO13-1 07:15 08:45 5-0
ATC’65 JO13-5 SVVN JO13-2 07:15 08:30 1-7
SVVN JO13-3 Enter Vooruit JO13-3 08:45 09:30 J. Rensen 5 6 4 8-2
SVVN JO11-1 PH JO11-2 09:15 09:45 L. Zonnebeld 12 13 2 6-7
Juventa’12 JO11-2 SVVN JO11-2 08:00 09:00 1-8
MVV’29 JO9-2 SVVN JO9-1 08:00 09:00 4-16
MVV’69 JO9-1 SVVN JO9-2 08:30 09:30
SVVN JO8-1 SVZW JO8-1 08:00 08:30 M. Baan 1 2 2 2-10
SVVN JO8-2 Vroomshoopse Boys JO8-1 09:15 09:45 S. Besten 1 2 2 4-8

Zaterdag 25 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Zweef 1 SVVN 1 14:45 R.G.J Wolterink 2-0
Helios 2 SVVN 2 12:30 6-3
SVZW 6 SVVN 3 13:15 14:30 5-2
ASV’57 4 SVVN 4 11:00 12:15 1-2
SVVN 5 Juventa’12 4 13:45 14:30 J. Karkdijk 7 9 5 1-3
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 DES 5 13:45 14:30 J. Keizer 1 2 3 Uitg.
SVVN Da1 VV Bergentheim Da3 12:00 13:00 Uitg.
ASV’57 JO19-1 SVVN JO19-1 08:30 10:15 1-1
Vroomshoopse Boys JO19-2 SVVN JO19-2 10:45 12:00 6-2
SVVN JO17-1 Hoogeveen/Tiendeveen JO17-2 11:15 12:30 T. Kroeze 3 4 2 6-3
SVVN JO17-2 Enter Vooruit JO17-2 09:15 10:00 K. Teuiten 1 2 4 4-2
Oranje Nassau JO15-2 SVVN JO15-1 08:45 10:15 4-2
De Zweef JO15-3 SVVN JO15-2 10:15 11:15 3-2
SVVN JO13-1 VV Hellendoorn JO13-1 10:00 11:00 T. Kroeze 6 5 3 1-2
SVVN JO13-2 Enter Vooruit JO13-2 08:45 09:30 G. Hemmink 3 4 3 5-1
SVZW JO13-3 SVVN JO13-3 08:15 09:30 0-7
Luctor Et Emergo JO11-1 SVVN JO11-1 09:00 10:00 1-10
SC Daarle JO11-1 SVVN JO11-2 09:00 10:00 10-5
SVVN JO9-1 Enter Vooruit JO9-1 08:00 08:30 1 2 2 10-3
SVVN JO9-2 De Zweef JO9-4 09:15 09:45 5 6 2 9-7
AVC Heracles JO8-1 SVVN JO8-1 09:15 09:45 12-5
SVVN JO8-2 De Zweef JO8-3 09:15 09:45 12 13 2

Vrijdag 24 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN Da1 Stevo Da1  18:45 19:30  3-2
DETO Da1 SVVN Da1 20:00  0-2
SVVN Da1 Voorwaarts V. Da1 20:30  0-6

Maandag 20 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 Zalvo’89 3 (F) 21:00

Zaterdag 18 september

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SC Enschede 1 SVVN 1 (B) 15:00 T. Leussink 0-0
De Esch 3 SVVN 2 (B) 12:30 J. Tanke 2-2
SC Daarle 2 SVVN 3 (B) 13:15 14:30 3-0
SVVN 4 SV Rijssen 2 (B) 13:45 14:30 H. Tijhuis 5 6 4 3-2
SVVN 5 De Zweef 3 (B) 13:45 14:30 J. Keizer 7 9 5 0-2
SVVN 6 SVVN 7 (V) 13:45 14:30
SVVN Da1 Vrij
SVVN JO19-1 VV Holten JO19-1 (B) 11:00 12:30 J. De Vos 3 4 2 3-4
SC Rijssen JO19-1 SVVN JO19-2 (B) 11:15 12:30 0-7
Excelsior’31 JO17-2 SVVN JO17-1 (B) 11:00 12:45 4-1
SVVN JO17-2 Juventa’12 JO17-3 (B) 10:15 11:00 T. Kroeze 1 2 4 5-2
SVVN JO15-1 Juventa’12 JO15-1 (B) 10:00 11:00 G. Hemmink 6 5 1 1-3
Juventa’12 JO15-3 SVVN JO15-2 (B) 10:45 12:00 3-3
BWO JO13-2 SVVN JO13-1 (B) 09:45 11:30 3-3
SVVN JO13-2 SC Lemele JO13-1 (B) 08:45 09:30 I. Masseur 5 6 3 5-0
DETO JO13-3 SVVN JO13-3 (B) 08:15 09:30 3-2
SVVN JO11-1 NEO JO11-3 09:15 09:45 L. Valk 12 13 2 3-9
SVVN JO11-2 VV Den Ham JO11-4 08:00 08:30 B. Leemhuis 1 2 2 11-0
Hulzense Boys JO9-1 SVVN JO9-1 08:00 08:45 4-6
VV Hellendoorn JO9-2 SVVN JO9-2 07:45 08:30 6-3
SVVN JO8-1 DOS’37 JO8-2 08:00 08:30 J. Schumer 3 4 2 12-5
VV Hellendoorn JO8-2 SVVN JO8-2 07:45 08:30

Donderdag 16 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Excelsior’31 5 SVVN 1 (F) (B) 20:00 H.J. Pastink  Gest.

Dinsdag 14 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 SV Heeten (V) 20:00 Afg.

Maandag 13 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
De Zweef 1 SVVN 1 (F) 21:00 A. Groot Hulze 1-9

Zaterdag 11 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Blauw Wit’66 1 SVVN 1 (B) 15:00 J. Soeter 1-1
SVVN 2 VV Bergentheim 2 (B) 12:30 R. Hultink 12 13 1 5-2
SVVN 3 Hulzense Boys 4 (B) 11:45 12:30 M. op den Dries 3 4 3 0-6
Excelsior’31 6 SVVN 4 (B) 13:15 14:30 1-3
SVVN 5 SVZW 8 (B) 13:45 14:30 J. Karkdijk 5 6 5 0-0
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 Vrij
SC Lemele JO19-1 SVVN JO19-1 (B) 10:45 12:30 1-1
NEO JO19-2 SVVN JO19-2 (B) 14:45 16:00 3-2
Enter Vooruit JO17-1 SVVN JO17-1 (B) 09:30 11:00 6-0
SVVN JO17-2 Vroomshoopse Boys JO17-2 (B) 10:15 11:00 G. Freriksen 12 13 4 6-3
De Zweef JO15-1 SVVN JO15-1 (B) 09:00 10:30 1-1
SVVN JO15-2 De Zweef JO15-4 (B) 08:45 09:30 L. Torny 3 4 3 1-3
SVVN JO13-1 De Esch JO13-1 (B) 10:00 11:00 G. Hemmink 1 2 2 1-5
VV Wilsum JO13-1 SVVN JO13-2 (B) 08:30 10:00 4-0
SVVN JO13-3 GFC JO13-2 (B) 08:45 09:30 Verv.
DETO JO11-2 SVVN JO11-1 08:45 09:45 0-17
SDOL JO11-1 SVVN JO11-2 08:00 09:00
SVVN JO9-1 DETO JO9-2 08:00 08:30 W. Broekman 1 2 2 9-3
Hulzense Boys JO9-2 SVVN JO9-2 08:00 08:45 9-0
DETO JO8-2 SVVN JO8-1 08:45 09:45 11-6
SVVN JO8-2 SDOL JO8-1 09:15 09:45 S. de Jong 5 6 5 11-4

Zaterdag 4 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 SC Rijssen 1 (B) 14:30 D. Beldman 12 13 1 5-0
FC Berghuizen 2 SVVN 2 (B) 14:30 A. Tafas 1-0
Vroomshoopse Boys 4 SVVN 3 (B) 13:15 14:30 3-3
SVVN 4 SC Rijssen 2 (B) 13:45 14:30 J. Keizer 3-6
Excelsior’31 5 SVVN 5 (B) 13:15 14:30 1-2
SVVN 6 Vrij
SVVN 7 Vrij
SVVN Da1 Vrij
SVVN JO19-1 DES JO19-1 (B) 11:00 12:30 J. de Vos 2-1
SVVN JO19-2 Excelsior’31 JO19-2 (B) 13:45 14:30 Gr. Scharphof 0-3
SVVN JO17-1 SV Enter JO17-1 (B) 11:00 12:30 G. Freriksen 3-0
VV Den Ham JO17-3 SVVN JO17-2 (B) 11:00 12:15 0-8
SVVN JO15-1 VV Holten JO15-1 (B) 10:00 11:00 G. Hemmink 4-0
VV Hellendoorn JO15-3 SVVN JO15-2 (B) 09:45 10:45 4-7
Excelsior’31 JO13-3 SVVN JO13-1 (B) 07:15 08:30 0-7
SVVN JO13-2 VV Den Ham JO13-3 (B) 08:45 09:30 K. ter Avest 11-1
VV Den Ham JO13-4 SVVN JO13-3 (B) 07:45 09:00 1-7
SVVN JO11-1 SV Enter JO11-1 09:15 09:45 M. Ayoub 1-9
SVVN JO11-2 De Zweef JO11-3 08:00 09:00 Y. Schulte 8-2
SV Enter JO9-1 SVVN JO9-1 08:00 09:00
SVVN JO9-2 SC Lemele JO9-1 09:15 09:45 J. Hoop
SVVN JO8-1 PH JO8-1 08:00 08:30 C. Schoon
Vroomshoopse Boys JO8-2 SVVN JO8-2 07:30 08:30

Woensdag 1 september:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO15-1 ???? (V) 18:00 19:00

Dinsdag 31 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN 1 De Esch 1 (V) 20:00
VV Mariënberg JO17-1 SVVN JO17-1 (V) 17:30 19:00

Maandag 30 augustus

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
DOS’37 JO19-1 SVVN JO19-1 (V) 18:00 19:45

Zaterdag 28 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
Juventa’12 1 SVVN 1 (V) 14:30 1-0
SVVN JO19-1 Oranje Nassau JO19-2 (V) 11:00 12:30
SVVN JO19-2 VV Hellendoorn JO19-2 (V) 13:30 14:30
SVVN JO17-1 Hulzense Boys JO17-1 (V) 11:30 13:00
VV Hellendoorn JO17-3 SVVN JO17-2 (V) 09:30 10:45
SVVN JO15-1 ? (V) 09:30 11:00
VV Hellendoorn JO15-3 SVVN JO15-2 (V) 09:30 10:45
SVVN JO13-1 SVZW JO13-1 (V) ? ?
VV Hellendoorn JO13-2 SVVN JO13-2 (V) 07:45 09:00
SVVN JO9-2 VV Hellendoorn JO9-2 (V) 08:30 09:00
SVVN JO8-1 VV Hellendoorn JO8-1 (V) 08:00 08:30
VV Hellendoorn JO8-2 SVVN JO8-2 (V) 07:45 08:30

Woensdag 25 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
SVVN JO13-1 DETO JO13-1 (V) 18:00 19:00

Dinsdag 24 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
VV Holten JO19-1 SVVN JO19-1 (V)  18:00 19:30

Zaterdag 21 augustus:

Thuisteam: Uitteam: Aanw: Aanv: Scheidsrechter: Kleedkamer: Veld: Uitslag:
AVC Heracles 1 SVVN 1 (V) 14:30 0-2
SVVN JO19-1 DES JO19-1 (V) 11:30 12:30
SVVN JO13-1 Hulzense Boys JO13-1  (V) 09:00 10:00