jo8-1
Welleweerd, Siem
Mikiale Mana, Habtes
Ramerman, Siem
Keuzink, Youri
Siemerink, Pim
Odink, Bas
Schwarte, Pepeyn
Veltmaat, Sil
Liefers, Jasper
 

Trainer:Thijs Huisman

Trainer: Joren Mars
Trainingstijden: Dinsdag & Donderdag van 18:00 tot 19:00
Coordinator: Jorn ter Hedde
jo8-2
Ozon, Montaha
Ward, Alma
Ward, Yaser
Bannink, Senn
Holtmaat, Lano
Wessels, Joshua
Koning, Davey
Koning, Quinten
Scholten, Luca
Tersteeg, Thomas
 

Trainer: Sam Hoogland

Trainer: Rien Landeweerd
Trainingstijden: Dinsdag & Donderdag van 18:00 tot 19:00
Coordinator: Jorn ter Hedde
jo9-1
Wanrooy, Relano van
Broekmate, Noël
Odink, Stijn
Deijk, Milan
Kappert, Lenn
Bosman, Luuc
Wolterink, Bjorn
Jaolat, Jamie

 

Trainer: Niels Kappert
Trainer: Jesse ten Brinke
Trainingstijden: Dinsdag & Donderdag van 18:00 tot 19:00
Coordinator: Edwin Deijk
jo9-2
Danial, Peter
Bosma, Bram
Charité, Colin
Souverijn, Quinten
Bouma, Daniël
Koning, Lindsay

 

Trainer: Roy Koning
Trainer: Vacant
Trainingstijden: Dinsdag & Donderdag van 18:00 tot 19:00
Coordinator: Edwin Deijk
jo10-1
Reimert, Jax
Dekker, Thijs
Renjaan, Soraya
Bosman, Figo
Zoë Nekkers
Poppe, Sterre

 

Trainer Vacant
Trainer Vacant
Trainingstijden: Maandag & Woensdag van 18:00 tot 19:00
Trainen gezamelijk met jo11-2
Coordinator: Edwin Deijk
jo11-1
Schutten, Jesse
Kamphuis, Mees
Kramer, Bas
Landman, Toby
Aaltink, Fleur
Baan, Sjoerd
Raamsman, Finn
Beldman, Jasmijn
Filart, Mees

 

Trainer: Alwin Zigterman
Trainer: Roy Raamsman
Trainingstijden: Maandag & Woensdag van 18:00 tot 19:00
Coordinator Vacant
jo11-2
Dries, Finn op den
Tesfom Gebreyesus, Michael
Riemers, Stijn
Boukema, Finn
Bosch, Djanairo
Kartan, Mahmut
Raadschelders, Jayden
Nijkamp, Sem
Imhof, Ot
Patiwael, Kay
Cremer, Melz
Secic, Edin
Hadzihasanovic, Nedim

 

Trainer: Rick Valk
Trainer: Lars Filart
Trainer: Wesley Broekman
Trainer: Jelmer de Jong
Trainingstijden: Maandag & Woensdag van 18:00 tot 19:00

Trainen gezamelijk met jo10-1

Coordinator Vacant
jo13-1
Weert, Thijs van
Imhof, Roef
Hove, Ryan ten
Broekmate, Milan
Dubbink, Denian
Eshuis, Niek
Advocaat, Nathan
Westrik, Yvet
Eeftink, Rayn
Bakker, Jim
Rouwendal, Boaz
Beunk, Simon
Raamsman, Joel
Maat, Kian v/d

 

Trainer: Martijn Buwalda
Trainingstijden: Maandag & Woensdag van 18:45 tot 20:00
Coordinator: Marco Goossen
jo13-2
Kramer, Tim
Kamphuis, Sem
Pijffers, Ramon
Pijffers, Arnoud
Landman, Jari
Reinders, Ryan
Niks, Wesley
Nijkamp, Timo
Kuiper, Viggo
Staman, Levi
Regeling, Bo
Brouwer, Noah

 

Trainer: Dylan ten Hove
Trainer: Vacant
Trainingstijden: Dinsdag & Donderdag van 18:30 tot 19:30
Coordinator: Marco Goossen
jo13-3
Baan, Andreas
Bosma, Sam
Wilms, Chayenne
Driessen, Lieke van
Surafel Tekle Shishay
Wispels, Thim
Huesken, Dylan
Mengerink, Sven
Charité, Duncan
Rouwendal, Monaco
Konijnenbelt, Noa
Aaltink, Sterre
Tesfazgi Tekeste Berhane
Hartgers, Jayden
Alkafri, Abd Alrhman
Hendriks, Keano
AVG

 

Trainer: Tygo Vliek
Trainer: Marco Goossen
Trainingstijden: Dinsdag & Donderdag van 18:30 tot 19:30
Coordinator: Marco Goossen
jo15-1
Cira, Ilker
Grotenhuis, Finn
Arentsen, Leroy
Titahena, Raphael
Schoon, Collin
Otte, Levi
Driessen, Bram van
Wolterink, Jasper
Winter, Joris
Beene, Wout
Hartman, Jari
Kartan, Ahmed
Kerem
Issa, Omar

Hartgers, Justin

Kartan, Kita

 

Trainer: Edwin Wijnen
Trainingstijden: Maandag & Woensdag van 19:00 tot 20:15
Coordinator: Vincent Greevink
jo15-2
Greevink, Tobias
Klinker, Kyan
Eshuis, Jari
Besten, Tijn
Nijkamp, Jayden
Siqueira Barbosa, Matheus
Nijkamp, Maud
Hossin, Maxim
Yohannes Tekeste Berhane
Yoel Tekle Shishay
Stegeman, Milan
Tesfom Gebreyesus, Mogos
Doren, Jayden van
Broekman, Justen

 

Trainer: Gijs Bolte
Trainer: Tycho Wijnen
Trainingstijden: Maandag & Woensdag van 19:00 tot 20:15
Coordinator: Vincent Greevink
jo17-1
Filart, Diede
Ayoub, Mohammad
Avest, Bjorn ter
Akihary, Immanuel
Titahena, Nathan
Borkent, Daan
Konijnenbelt, Sem
Woesthuis, Mirko
Schuitert, Luuk
Heun, Derk-Jan van
Wolff, Noah
Kassenberg, Tommy
Hekkert, Jim
Tempert, Lars
Wermink, Koen

 

Trainer: Remco Rouwendal
Trainer: Vacant
Trainingstijden: Dinsdag & Donderdag van 19:00 tot 20:15
Coordinator: Patrick Hekkert
jo17-2
Heuver, Thijs
Nijmeijer, Kris
Winter, Ivo
Eektimmerman, Sem
Assink, Tom
Knobben, Tigo
Santema, Menno
Abbink, Brent
Buwalda, Levey
Brinke, Boaz ten
Tesfom Gebreyesus, Nardos
Karsten, Floris
Martirosjan, Roman
Schippers, Wouter
Aljwabreh, Msallam

 

Trainer: Ed Schoon
Trainer: Joey Kleinjan
Trainingstijden: Dinsdag & Donderdag van 18:00 tot 19:00
Coordinator: Patrick Hekkert
jo19-1
Scharphof, Boyd
Boerma, Tigo
Wijnen, Nowan
Lowik, Kalle
Hoogland, Sam
Landeweerd, Rien
Otten, Lars
Piksen, Lasse
Zende, Jan-Willem ten
Hegeman, Stef
Hedde, Tim ter
Brinke, Jesse ten
Roeterdink, Lyon
Broekman, Wesley
Hilgeholt, Leon
Jong, Jelmer de
Knol, Niels
Valk, Rick
Kassenberg, Kevin
Man, Roan

 

Trainer: Sander Middelesch
Trainingstijden: Dinsdag & Donderdag van 19:00 tot 20:30
Coordinator: Marien Landeweerd
jo19-2
Boerkamp, Liam
Wijnreder, Jeremy
Vliek, Wouter
Filart, Lars
Jong, Stef de
Schumer, Joran
Leopardi, Marijn
Besten, Sem
Mars, Joren
Huisman, Thijs
Pronk, Twan
Knol, Sander
Hossin, Mohammed Reaig
Zonnebeld, Luc

 

Trainer: Martijn Claassen
Trainer: Kevin Hoogenkamp
Trainingstijden: Maandag & Woensdag van 20:15 tot 21:45
Coordinator: Marien Landeweerd