• Hierbij de voorlopige indeling van de bovenbouw voor het seizoen 2024-2025.

    De trainers zullen zorgen voor de verdere communicatie voor de komende weken.

     

    We zijn druk bezig met de indeling van de onderbouw, deze wordt zsm ook bekend gemaakt.

     

    Vind jij voetballen ook leuk? Of wil je een keer meetrainen om het te ervaren?

    Neem contact op met de TC Jeugd en kom kennismaken bij SVVN!

     

    JO19-1

    1

    Beene, Wout

    2

    Ayoub, Mohammad Almontaser Beullah

    3

    Tekeste Berhane, Yohannes

    4

    Schippers, Wouter

    5

    Filart, Diede

    6

    Winter, Joris

    7

    Wolterink, Jasper

    8

    Driessen, Bram van

    9

    Otte, Levi

    10

    Hartgers, Justin

    12

    Titahena, Raphael

    14

    Arentsen, Leroy

    15

    Heuver, Thijs

    17

    Titahena, Nathan

    18

    Wolff, Noah

    16

    Cira, Ilker

    17

    Kartan, Achmed

     

    JO17-1

    1

    Klinker, Kyan

    2

    Brinke, Nathan ten

    3

    Grotenhuis, Finn

    4

    Konijnenbelt, Noa

    5

    Hossin, Maxim

    6

    Kamphuis, Sem

    7

    Lake, Dedrick

    8

    Reinders, Ryan

    9

    Landman, Jari

    10

    Niks, Wesley

    11

    Greevink, Tobias

    12

    Jaolat, Ben

    13

    Kartan, Kita

    14

    Schoon, Collin

    15

    Issa, Omar

    16

    Maat, Kian van der

      

    JO15-1 

    1

    Advocaat, Nathan

    2

    Bakker, Jim

    3

    Staman, Levi

    4

    Dubbink, Denian

    5

    Broekmate, Milan

    6

    Brouwer, Noah

    7

    Eeftink, Rayn

    8

    Hove, Ryan ten

    9

    Weinreder, Daan

    10

    Rouwendal, Boaz

    11

    Huesken, Dylan

    12

    Harmsen, Tom

    13

    Aaltink, Sterre

    14

    Kramer, Tim

     

    JO15-2

    1

    Samri, Mohannad al

    2

    Beldman, Jasmijn

    3

    Hartgers, Jayden

    4

    Kuiper, Viggo

    5

    Baan, Andreas

    6

    Wispels, Thim

    7

    Seppenwoolde, Guus

    8

    Juman, Raheel

    9

    Siqueira barbosa, Victor Gabriël

    10

    Tesfom Gebreyesus, Michael

    11

    Weert, Thijs van

    12

    Mengerink, Sven

    13

    Papilaja, Romee

    14

    Tekle Shishay, Surafel

     

    JO13-1 en JO13-2

    Door het aanstellen van nieuwe trainers is besloten om eerst samen te gaan trainen.

    Zo zullen de trainers een goede indruk krijgen waarna op 22 juni de definitieve indeling van 13-1 en 13-2 zal worden bekend gemaakt. 

    1

    Konijnenbelt, Jesse

    2

    Alzedan, Fanar

    3

    Bosman, Figo

    4

    Nijkamp, Sem

    5

    Landman, Toby

    6

    Kramer, Bas

    7

    Baan, Sjoerd

    8

    Vledder, Dean

    9

    Reimert, Jax

    10

    Raamsman, Finn

    11

    Berg, Finn van den

    12

    Hassan, Mahad Mohamed

    13

    Jalloh, Abdul

    14

    Jansen, Eloy

    15

    Odink, Stijn

    16

    Broekmate, Noël

    17

    Bosman, Luuc

    18

    Seppenwoolde, Douwe

    19

    Corbet, Lars

    20

    Kappert, Lenn

    21

    Besten, Sem

    22

    Charité, Colin

    23

    Deijk, Milan

    24

    Danial, Peter

    25

    Poffers, Liam

    26

    Bosma, Bram

    27

    Bouma, Daniël

    28

    Shimay, Rael

    29

    Aaltink, Fleur

    30

    Karsten, Kim

    31

    Dries, Finn op den

    32

    Schutten, Jesse

    33

    Kappers, Jesse

    34

    Reijnders, Wes

     

    Met sportieve groet,

    TC Jeugd SVVN

    https://www.svvn.nl/tc-jeugd

    https://www.svvn.nl/lid-worden 

    Bestuurslid Jeugdzaken

    Marco Goossen

    06 51303868

    Hoofd Jeugopleiding

    Martijn Buwalda

    06 30004285

    Hoofd Jeugdtrainers

    Jorick Deijk

    06 30353780

    Ondersteuning TC

    Alwin Zigterman

    06-50858658

    TC bovenbouw Jeugd JO13 - JO19

    Rob Otte

    06 55187641

    TC bovenbouw Jeugd JO13 - JO19

    Remko Rouwendal

    06 50226837

    TC onderbouw Jeugd  t/m  JO-11

    Niels Kappert

    06 42840291

    TC onderbouw Jeugd  t/m  JO-11

    Edwin Deijk

    06 30198069