De KNVB heeft de voorlopige indeling van de Voorjaarscompetitie van de jeugd bekend gemaakt. Deze indeling kan dus nog wijzigen. Voor opmerkingen kunt u tot en met 4 januari mailen naar het wedstrijdsecretariaat van de jeugd -> wedstrijdzakenjeugd@svvn.nl

SVVN JO19-1 (1ste Klasse 11):

Gramsbergen JO19-1 14:30
Hulzense Boys JO19-1 12:30
Heracles avc JO19-1 14:30
Luctor Et Emergo JO19-1 14:30
SVVN JO19-1 14:30
Bergentheim JO19-1 12:30
DETO JO19-1 14:30
DOS ’37 JO19-1 14:30
Voorwaarts V. JO19-1 14:30
HHC Hardenberg JO19-2 12:30
Hellendoorn v.v. JO19-1 12:30

 

SVVN JO19-2 (2de Klasse 11):

Rohda R. JO19-2 12:30
Haarle JO19-1 14:00
Quick ’20 JO19-2 14:30
Luctor Et Emergo JO19-2 14:30
Raalte JO19-1 14:30
DES JO19-1 12:00
DKB JO19-1 13:00
Bruchterveld JO19-1 12:00
SVVN JO19-2 12:30
PH JO19-2 12:30
SJO JCO JO19-2 12:30

 

SVVN JO17-1 (1ste Klasse 09):

Witkampers JO17-1 12:30
Groen Wit’62 JO17-1 12:45
SVVN JO17-1 12:30
WSV JO17-4 14:30
Enter Vooruit JO17-1 11:00
Helios JO17-1 12:30
GFC JO17-1 14:30
CCW ’16 JO17-1 15:00
Twenthe JO17-1 14:45
ABS JO17-1 13:00
Enter JO17-1 14:30
Go Ahead D. JO17-1 14:30

 

SVVN JO17-2 (2de Klasse 13):

Rood Zwart JO17-2 11:15
SVZW JO17-2 12:30
Oranje Nassau JO17-2 10:30
HSC ’21 JO17-2 14:30
Quick ’20 JO17-3 12:45
SVVN JO17-2 11:00
RKSV JO17-1 12:00
WVV ’34 JO17-1 14:15
Excelsior’31 JO17-2 11:00
Bentelo JO17-1 16:00
Twenthe JO17-2 14:30
Hector JO17-1 14:30

 

SVVN JO17-3 (5de Klasse 08):

Stevo JO17-3 14:30
MVV ’29 JO17-2 14:30
Heracles avc JO17-3G 14:30
Luctor Et Emergo JO17-3 14:30
Vroomshoopse Boys JO17-3 12:30
Juventa ’12 JO17-3 13:00
Den Ham JO17-3 13:00
Excelsior’31 JO17-6 11:00
SVVN JO17-3 11:00
Rijssen Vooruit JO17-1G 12:30
RKSV JO17-2G 12:00

 

SVVN MO17-1 (2de Klasse 05):

SVZW MO17-1 12:30
SVVN MO17-1 10:30
Blauw Wit’66 MO17-1 13:00
Enter Vooruit MO17-1 11:00
Excelsior’31 MO17-1 11:00
De Zweef MO17-1 12:30
ST: GFC/v.v. Twenthe MO17-1d 14:30
ST: v.v. Twenthe/GFC MO17-1d 12:45
Enter MO17-1 14:30
Hector MO17-1 13:00
Markelo MO17-1 12:30

 

SVVN JO15-1 (1ste Klasse 04 promotiepoule):

MVV ’29 JO15-1 13:00
Quick ’20 JO15-2 11:15
Luctor Et Emergo JO15-1 14:30
De Esch JO15-1 12:30
SVVN JO15-1 11:00
DOS ’37 JO15-1 10:45
Victoria ’28 JO15-1 12:30
De Tubanters1897 JO15-1 12:45
UD W. JO15-1 12:30
FC Eibergen JO15-1 13:30
Twenthe JO15-1 12:45
Losser JO15-1 12:30

 

SVVN JO15-2 (3de Klasse B):

Schalkhaar JO15-3 10:15
Rohda R. JO15-3 13:00
De Zweef JO15-2 13:00
Sportclub Rijssen JO15-1 10:45
Haarle JO15-1G 12:30
SVVN JO15-2 09:30
Raalte JO15-1 12:30
Excelsior’31 JO15-3 09:45
Heino JO15-2 13:00
Heeten JO15-1G 12:45
Lemelerveld JO15-2 13:00
Twenthe JO15-2 11:15

 

SVVN JO15-3 (5de Klasse 19):

SVZW JO15-4 10:45
Hulzense Boys JO15-3 10:30
Oranje Nassau JO15-6 10:30
Vroomshoopse Boys Jo15-3G 12:30
SVVN JO15-3 09:30
DETO JO15-4 09:30
Den Ham JO15-4 13:00
Gramsbergen JO15-4 12:30
Excelsior’31 JO15-8 09:45
Hellendoorn v.v. JO15-3 09:00
Enter JO15-3 11:15
De Zweef JO15-4G 11:00

 

SVVN MO15-1 (2de Klasse 13):

De Zweef MO15-1 12:30
SVVN MO15-1 10:30
Juventa ’12 MO15-1 11:15
Excelsior’31 MO15-1 09:45
DETO MO15-2 11:00
Hulzense Boys MO15-1 10:30
Hellendoorn v.v. MO15-2 09:00
Enter MO15-1 11:15
SVZW MO15-2 10:45
DES MO15-1 10:00
Daarle SP MO15-1 10:30
Heracles avc MO15-1 12:30

 

SVVN JO13-1 (2de Klasse 209):

JVC Dedemsvaart JO13-2 08:30
SVZW JO13-1 09:30
De Zweef JO13-1 11:00
Vroomshoopse Boys JO13-2G 10:45
SVVN JO13-1 09:45
Juventa ’12 JO13-1G 10:00
DOS ’37 JO13-1G 10:45
Voorwaarts V. JO13-1 10:30
Langeveen JO13-1 11:15
Hellendoorn v.v. JO13-2 10:45
PH JO13-2 10:30

 

SVVN JO13-2 (4de Klasse 411):

Rohda R. JO13-5 10:00
SVZW JO13-2 09:30
Hulzense Boys JO13-2 08:45
De Zweef JO13-3G 09:00
SVVN JO13-2 11:00
Nieuw Heeten JO13-1 11:00
Raalte JO13-1 10:15
RKSV JO13-1G 10:30
MVV ’69 JO13-1G 09:00
Excelsior’31 JO13-6 08:30
Hellendoorn v.v. JO13-3 09:00
Broekland JO13-1G 11:00

 

SVVN JO13-3 (6de Klasse 603)

Schalkhaar JO13-8 11:30
Markelo JO13-4G 11:15
Lochem SP JO13-5 11:00
Colmschate JO13-4 08:30
SVVN JO13-3G 11:00
Juventa ’12 JO13-4 10:00
DOS’37 JO13-4G 09:15
DEC’10 JO13-2G 10:00
Excelsior’31 JO13-10 08:30
Heeten JO13-2 11:00
Witkampers JO13-3 09:30
MVV ’29 J013-4G 11:15

 

SVVN JO11-1 (3de Klasse 01):

Oranje Nassau JO11-3 09:30
Luctor Et Emergo JO11-2G 10:00
TVO JO11-1 10:00
BWO JO11-3 09:45
SVVN JO11-1G 08:45
Bon Boys JO11-4 09:45
Achilles ’12 JO11-3 08:30
Bornerbroek JO11-2 10:00
Rigtersbleek JO11-2 10:00
Delden JO11-1 10:15
Tukkers De JO11-2 10:00
Twenthe JO11-2 09:00

 

SVVN JO11-2 (3de Klasse 09):

JVC Dedemsvaart JO11-7 08:30
Gramsbergen JO11-3G 10:15
Hulzense Boys JO11-2 10:00
De Zweef JO11-4 10:00
SVVN JO11-2G 09:45
SDOL JO11-1G 09:00
Lemele JO11-1G 10:30
TVC ’28 JO11-2 09:00
Kloosterhaar JO11-2 11:00
HHC Hardenberg JO11-5 09:30
SJO JCO JO11-4G 08:45
Den Ham JO11-3G 10:00

 

SVVN JO11-3 (5de Klasse 02):

SVZW JO11-4 08:30
MVV ’29 JO11-4 10:00
Sportclub Rijssen JO11-1G 09:45
Luctor Et Emergo JO11-4 10:00
Juventa ’12 JO11-3 08:45
Holten JO11-3 09:00
RKSV JO11-2G 09:30
Excelsior’31 JO11-8 10:30
Hellendoorn v.v. JO11-5 08:45
PH JO11-7G 08:45
Blauw Wit’66 JO11-2G 09:30
SVVN JO11-3 09:45

 

SVVN JO11-4 (6de Klasse 18):

SVZW JO11-5 08:30
Hulzense Boys JO11-4 09:00
Vroomshoopse Boys JO11-6 08:30
Vroomshoopse Boys JO11-7 08:30
SVVN JO11-4 09:45
DETO JO11-5 09:45
Den Ham JO11-7 10:00
Excelsior’31 JO11-11 11:30
Excelsior’31 JO11-13 11:30
De Zweef JO11-7G 12:00
Hellendoorn v.v. JO11-4 08:45
Den Ham JO11-6 10:00

 

SVVN JO9-1 (3de Klasse 16):

Stevo JO9-2 09:00
De Zweef JO9-2G 10:00
Heracles avc JO9-5G 08:30
Vroomshoopse Boys JO9-3 08:30
SVVN JO9-1 08:45
Den Ham JO9-2 08:45
Voorwaarts V. JO9-1 09:00
DES JO9-3 09:00
Marienberg JO9-1 09:00
HHC Hardenberg JO9-2 09:30
Heeten JO9-1 10:05
PH JO9-3 08:45

 

SVVN JO9-2 (6de Klasse 11):

Daarle SP JO9-2 09:00
SVVN JO9-2 08:45
Bergentheim JO9-4 09:00
Almelo JO9-2 09:00
DETO JO9-4 08:45
DETO JO9-5 08:45
La Première JO9-1 09:30
Voorwaarts V. JO9-3 09:00
Marienberg JO9-4G 09:00
SJO JCO JO9-9G 10:00
Den Ham JO9-6 08:45
Vroomshoopse Boys JO9-8 08:30

 

SVVN JO9-3 (5de Klasse 20):

SVZW JO9-2 08:30
Hulzense Boys JO9-2G 08:45
De Zweef JO9-4M 08:45
Oranje Nassau JO9-4 08:30
Vroomshoopse Boys JO9-5 09:30
SVVN JO9-3G 08:45
Den Ham JO9-3 08:45
RKSV JO9-1G 09:30
MVV ’69 JO9-1G 09:00
Hellendoorn v.v. JO9-3 09:45
Enter JO9-2 09:00
SJO JCO JO9-5G 08:45

 

SVVN JO8-1 (2de Klasse 13):

Holten JO8-2 11:00
Schalkhaar JO8-3 08:30
Rohda R. JO8-2 09:30
Colmschate JO8-3 08:30
ABS JO8-4 09:00
Wesepe JO8-1 10:00
SVVN JO8-1 08:45
Blauw Wit’66 JO8-1G 09:30
Witkampers JO8-1G 11:30
De Zweef JO8-2 10:00
DES JO8-2 09:00
Sportclub Deventer JO8-5 08:30

 

SVVN JO8-2 (3de Klasse 30):

Hulzense Boys JO8-1 08:45
HHC Hardenberg JO8-3 08:30
Rohda R. JO8-3 10:30
Rohda R. JO8-4 10:30
JVC Dedemsvaart JO8-2 09:30
Heino JO8-1 11:00
Haarle JO8-1 09:30
Hellendoorn v.v. JO8-3G 09:45
Marienheem JO8-1 09:30
SVVN JO8-2 08:45
De Zweef JO8-6 10:00
Wijhe ’92 JO8-3 09:00