De KNVB heeft de voorlopige indeling voor de B-categorie. Voor vragen en opmerkingen kunt u zich tot 1 augustus wenden tot de Technische Commissie:

SVVN Zaal 1 en Zaal 2 (3de Klasse 12):

Colmschate 1

DAVO 2

Excelsior’31 6

Holten 2

Hooiberg 1

Hooiberg 2

Hooiberg 3

SK Turkuaz 4

SMR 1

SVVN 1

SVVN 2

Twello 2

Twello 3

 

SVVN 2 (3de Klasse H):

AZSV 5

Berghuizen 2

Blauw Wit’66 2

De Zweef 2

DES 2

Hulzense Boys 3

Oranje Nassau 3

SCD’12 2

Sparta E. 3

SVVN 2

Tubantia 2

Wilhelminaschool 2

 

SVVN 3 (5de Klasse 18):

Daarle 2

DETO 6

DOS’37 5

Excelsior’31 5

Excelsior’31 6

Hellendoorn 4

HHC 6

HHC 8

SVVN 3

SVZW 5

SVZW 8

Vroomshoopse Boys 4

 

SVVN 4 (5de Klasse 19):

ASV’57 3

De Zweef 3

DES 3

ENC’09 1

Enter Vooruit 5

Excelsior’31 7

Hellendoorn 5

Hulzense Boys 5

PH 6

SVVN 4

SVZW 7

Vroomshoopse Boys 6

 

SVVN 5 (6de Klasse 26)

ASV’57 6

Daarle 4

Daarlerveen 2

DES 6

DETO 7

DOS’37 6

Excelsior’31 9

Hellendoorn 6

Hulzense Boys 7

MVV’69 3

SC Rijssen 3

SVVN 5

 

SVVN Da1 (5de Klasse 5):

Achilles’12 Da1

Achilles E. Da1

AZSV Da3

Blauw Wit’66 Da2

Drienerlo Da2

Enter Vooruit Da2

Eibergen Da2

Haarlo/GSV’63 Da1

SVVN Da1

Tubantia Da1

 

SVVN JO19-1 (1ste Klasse 10):

De Zweef JO19-1

Den Ham JO19-1

DETO JO19-1

DOS’37 JO19-1

SV Enter JO19-1

Enter Vooruit JO19-1

Excelsior’31 JO19-2

Hellendoorn JO19-1

Hulzense Boys JO19-1

Juventa’12 JO19-1

SJO JCO JO19-1

SVVN JO19-1

 

SVVN JO19-2 (3de Klasse 15):

Blauw Wit’66 JO19-1

De Zweef JO19-2

Den Ham JO19-2

Holten JO19-2

Lemelerveld JO19-2

Nieuw Heeten JO19-1

ROHDA Raalte JO19-3

Schalkhaar JO19-2

SDOL JO19-2

SVVN JO19-2

Wijhe’92 JO19-2

 

SVVN JO17-1 (1e Klasse 8):

De Zweef JO17-1

Den Ham JO17-1

DETO JO17-1

DOS’37 JO17-1

Holten JO17-1

Hulzense Boys JO17-1

Juventa’12 JO17-1

MVV’29 JO17-1

Stevo JO17-1

SVVN JO17-1

SVZW JO17-1

Vroomshoopse Boys JO17-1

 

SVVN JO17-2 (3de Klasse 21):

ATC’65 JO17-8

Broekland JO17-1

Daarle JO17-1

DES JO17-1

Hellendoorn JO17-2

Holten JO17-2

Hulzense Boys JO17-2

Lemele JO17-1

Lemelerveld JO17-2

Mariënheem JO17-1

MVV”69 JO17-1

SVVN JO17-2

 

SVVN JO17-3 (4de Klasse 28):

Blauw Wit’66 JO17-2

De Zweef JO17-3

SV Enter JO17-2

Enter Vooruit JO17-3

Excelsior’31 JO17-4

Excelsior’31 JO17-5

GFC JO17-2

Rijssen Vooruit JO17-1

RKSV JO17-2

SC Rijssen JO17-1

SVVN JO17-3

VV Twenthe JO17-3

 

SVVN MO17-1 (2de Klasse 19):

Blauw Wit’66 MO17-1

De Zweef MO17-1

SV Enter MO17-1

Enter Vooruit MO17-1

Excelsior’31 MO17-2

Hector MO17-1

Hellendoorn MO17-2

Hulzense Boys MO17-1

Markelo MO17-1

GFC/VV Twenthe MO17-1

SVVN MO17-1

 

SVVN JO15-1 (1ste Klasse 8):

DETO JO15-1

DOS’37 JO15-1

SV Enter JO15-1

AVC Heracles JO15-1

Juventa’12 JO15-1

Luctor et Emergo JO15-1

MVV”29 JO15-1

NEO JO15-2

Oranje Nassau JO15-2

Stevo JO15-1

SVVN JO15-1

De Tukkers JO15-1

 

SVVN JO15-2 (3de Klasse 20):

ASV’57 JO15-1

Blauw Wit’66 JO15-1

De Zweef JO15-2

Den Ham JO15-2

DES JO15-1

DETO JO15-3

Excelsior’31 JO15-3

Hellendoorn JO15-2

Hulzense Boys JO15-2

Juventa’12 JO15-2

SVVN JO15-2

SVZW JO15-2

 

SVVN JO15-3 (5de Klasse 20):

DETO JO15-4

DOS’37 JO15-4

SV Enter JO15-3

Excelsior’31 JO15-8

Excelsior’31 JO15-9

Juventa’12 JO15-4

Luctor et Emergo JO15-4

Rijssen Vooruit JO15-1

Stevo JO15-3

SVVN JO15-3

SVZW JO15-4

 

SVVN JO13-1 (2de Klasse 11):

Achilles’12 JO13-2

Almelo JO13-1

ATC’65 JO13-3

Bornerbroek JO13-1

BWO JO13-2

DSVD JO13-1

Hengelo JO13-1

NEO JO13-4

Oranje Nassau JO13-2

SCD’12 JO13-2

SVVN JO13-1

VMC JO13-1

 

SVVN JO13-2 (4de Klasse 20):

Daarle JO13-1

De Zweef JO13-3

DETO JO13-3

SV Enter JO13-2

Excelsior’31 JO13-5

Excelsior’31 JO13-6

PH JO13-3

SVVN JO13-2

SVZW JO13-3

Voorwaarts V. JO13-2

Vroomshoopse Boys JO13-3

Vroomshoopse Boys JO13-4

 

SVVN JO13-3 en SVVN JO13-4 (5de Klasse 24):

SV Enter JO13-3

Enter Vooruit JO13-2

Excelsior’31 JO13-7

Excelsior’31 JO13-9

GFC JO13-2

Holten JO13-3

Markelo JO13-3

Markelo JO13-4

RKSV JO13-1

Rijssen Vooruit JO13-1

SVVN JO13-3

SVVN JO13-4

 

SVVN JO11-1 (2de Klasse 16):

Almelo JO11-1

De Zweef JO11-2

SV Enter JO11-1

Excelsior’31 JO11-3

AVC Heracles JO11-1

Holten JO11-1

La Première JO11-1

NEO JO11-2

PH JO11-2

SVVN JO11-1

SVZW JO11-1

Vroomshoopse Boys JO11-3

 

SVVN JO11-2 (4de Klasse 29)

De Zweef JO11-5

De Zweef JO11-6

DES JO11-2

Hellendoorn JO11-3

HHC JO11-8

Holten JO11-3

Hulzense Boys JO11-3

Lemele JO11-1

Mariënheem JO11-1

Mariënheem JO11-2

ROHDA Raalte JO11-5

SVVN JO11-2

 

SVVN JO11-3 (5de Klasse 30):

Den Ham JO11-5

Den Ham JO11-6

DES JO11-5

DES JO11-6

Haarle Jo11-2

Hellendoorn JO11-4

Lemele JO11-2

Lemelerveld JO11-5

Lemelerveld JO11-6

ROHDA Raalte JO11-6

SDOL JO11-2

SVVN JO11-3

 

SVVN JO10-1 (2de Klasse 20):

ABS JO10-2

ABS JO10-3

Enter Vooruit JO10-2

Hector JO10-1

Helios JO10-1

Helios JO10-2

Markelo JO10-1

Markelo JO10-2

Rijssen Vooruit JO10-1

ROHDA Raalte JO10-2

ROHDA Raalte JO10-3

SVVN JO10-1

 

SVVN JO9-1 (3de Klasse 16):

De Zweef JO9-2

DES JO9-4

Haarle JO9-1

Heino JO9-2

Holten JO9-2

Lemelerveld JO9-3

Markelo JO9-2

Oranje Nassau JO9-4

SV Raalte JO9-1

ROHDA Raalte JO9-4

SVVN JO9-1

VV Twenthe JO9-1

 

SVVN JO9-2 (4de Klasse 22):

Daarle JO9-1

De Zweef JO9-3

Den Ham JO9-3

Gramsbergen JO9-3

Hellendoorn JO9-2

Lemele JO9-1

PH JO9-3

SDOL JO9-1

SVVN JO9-2

SVZW JO9-3

Voorwaarts V. JO9-1

Vroomshoopse Boys JO9-5

 

SVVN JO9-3 (5de Klasse 31):

Daarle JO9-2

Daarlerveen JO9-1

De Zweef JO9-5

Den Ham JO9-5

DKB JO9-2

Hulzense Boys JO9-2

Juventa’12 JO9-3

Mariënberg JO9-3

MVV’69 JO9-1

SJO JCO JO9-5

SVVN JO9-3

Vroomshoopse Boys JO9-6

 

SVVN JO8-1 (2de Klasse 9):

De Zweef JO8-2

DETO JO8-1

Hellendoorn JO8-1

AVC Heracles JO8-2

HHC JO8-2

Hulzense Boys JO8-1

Juventa’12 JO8-1

Luctor et Emergo JO8-1

Luctor et Emergo JO8-2

PH JO8-1

SVVN JO8-1