• Aanstaande zaterdag wordt bij STEVO op Sportpark Peuverweide te Geesteren de allesbeslissende wedstrijd tussen SVVN en Juliana’32 uit Hengelo gespeeld. Deze wedstrijd wie volgend seizoen in de 3de danwel 4de Klasse speelt. SVVN degradeerde een jaar geleden naar de 4de Klasse en speelde tot op het laatst mee om het kampioenschap. In de voorlaatste wedstrijd ging het mis en zo kreeg FC Berghuizen uit Oldenzaal het kampioenschap in de schoot geworpen. SVVN kan alsnog het verloren terrein goed maken als het zaterdag de finale van de nacompetitie de wedstrijd tegen Juliana’32 winnend weet af te sluiten. Exact 15 jaar geleden wist SVVN voor het laatst via de nacompetitie te winnen. Toen werd door bij VV Doetinchem te winnen tegen VV Dodewaard promotie naar de 2de Klasse afgedwongen. Roy Mulder was toen ook al van de partij hoewel geblesseerd de finale aan zich voorbij moest laten gaan.

    Tegenstander Juliana’32 promoveerde vorig seizoen via de nacompetitie naar de 3de Klasse door in de finale van competitiegenoot Juventa’12 na strafschoppen te winnen. Daarvoor zat Juliana vijf seizoenen lang in de toentertijd laagste klasse van het zaterdagvoetbal afdeling Oost. Dit seizoen bivakkeerde de laatste maanden in de onderste regionen van de 3de Klasse. Het gat naar rechtstreekse degradatie was groot en tot op het laatst behielden de tricolores ziet op rechtstreekse handhaving. Zover kwam het echter niet ondanks opvallende overwinningen op onder andere Enter Vooruit, Avanti W., en SV Losser. Juliana eindigde als 11de en daarom is het veroordeeld om via deze wedstrijd het verblijf in de 3de Klasse te verlengen.

    SVVN en Juliana kennen een rijk verleden aan onderlinge ontmoetingen. Voor het laatst troffen beide clubs elkaar in het seizoen 2018-19. SVVN wist beide ontmoetingen te winnen. Eerst werd het in Hengelo 1-2 door doelpunten van Martijn ter Steege en Roy Mulder. In de voorlaatste speelronde werd het in Nijverdal 4-1 voor SVVN door doelpunten van Melvin Morsink (2x), Marvin Thomas en Melvin Hulsman. Vier van de vijf doelpuntenmakers zouden zaterdag wel eens in actie kunnen komen voor SVVN. Juliana degradeerde dat seizoen en vorig seizoen was SVVN hetzelfde lot beschoren terwijl Juliana de omgekeerde weg bewandelde.

    Aanstaande zaterdag wordt de finale tussen SVVN en Juliana gespeeld en zijn we te gast bij STEVO in Geesteren op Sportpark Peuverweide. De wedstrijd zal om 14:30 uur beginnen en staat onder leiding van een arbitraal trio. De heer Jari Procee uit Zwolle heeft als scheidsrechter de fluit terwijl assistenten, de heren Gerben Smeenk en Daan Spoon, de vlag hanteren. Graag tot aanstaande zaterdag in Geesteren!