De kop is weer af. Afgelopen zaterdag werd na de winterstop begonnen met het tweede deel van de competitie. SVVN schoot uit de startblokken en stond na iets meer dan een half uur spelen al met 0-4 voor bij VV Mariënberg. De meer dan prima eerste helft kon in het tweede bedrijf geen passend gevolg aan gegeven worden. Het niveau zakte zeer ver weg. Uiteindelijk kwam de overwinning niet in gevaar en werd er met 3-5 gewonnen.
Zaterdag speelt SVVN de eerste thuiswedstrijd van 2026 als ASV’57 uit Aadorp op bezoek komt in Nijverdal. ASV is een concurrent van SVVN in strijd om de vierde plaats. ASV ging afgelopen zaterdag op eigen veld met maar liefst 0-6 onderuit tegen een andere concurrent voor plek vier, VV Bruchterveld. De situatie is nu dat SVVN met 21 punten 3 punten meer heeft als zowel VV Bruchterveld als ASV’57. ASV zal ongetwijfeld revanche willen voor de smadelijke nederlaag van afgelopen zaterdag.
Dat geldt echter ook voor SVVN. Tijdens de heenronde speelde SVVN in Aadorp een ondermaatse wedstrijd en verloor het kansloos met 2-0 terwijl het ook nog met tien man eindigde. Drie weken daarvoor had SVVN, op eigen veld weliswaar, in het kader van de beker nog gewonnen van de zwartwitten. Om de vierde plaats te behouden is het voor SVVN een must om te winnen. En bij winst kan er misschien heel stiekem naar boven worden gekeken. Maar de concurrentie, waaronder dus ASV, zitten op het vinkentouw.
De wedstrijd tussen SVVN en ASV’57 begint zaterdag op ons Sportpark Groot Lochter om 14:30 uur. Scheidsrechter van deze wedstrijd is heer Jan Floors uit Neede. Pupil van de week is Maxx Tuller. Maxx is 8 jaar oud en speelt in SVVN JO8-3.
De balsponsor is Drukkerij Ponsteen
Drukkerij Ponsteen is al bijna 50 jaar een begrip in Nijverdal en wijde omstreken. Ons klantenbestand kent geen grenzen. Wij zijn gespecialiseerd in offset drukwerk in hoge kwaliteit met het beste resultaat. Maar ook kleinere oplages of spoedbestellingen zijn voor ons geen probleem met onze digitale printer en plotter.
Met ons creatieve team van ontwerpers en drukkers zijn wij in staat snel en alert te reageren op iedere vraag. Persoonlijk contact staat bij ons voor op en meedenken bij je opdracht of vraag doen wij als vanzelfsprekend.
Een opvallend en kleurrijk resultaat, alles onder één dak!
Drukkerij Ponsteen is gevestigd aan de Rudolf Dieselstraat 22, 7442 DR Nijverdal.