De KNVB heeft de voorjaarscompetities vrijgegeven. Deze competities zijn definitief en verzoeken tot verandering worden niet meer in behandeling genomen. De KNVB zegt hierover:

Na de eerste twee speelrondes worden alle competities uit de B-categorie gecheckt op gelijkwaardigheid. Bij grote uitslagen worden teams dan eventueel nog een klasse hoger of lager ingedeeld (indien mogelijk). Dit gebeurt nu proactief, mailen is dan niet meer nodig.

De competities starten op 1 februari. Morgen (18 januari) wordt het wedstrijdprogramma van de competities vrijgegeven.

SVVN JO19-1 (1ste Klasse 02)

Schalkhaar JO19-2 12:00
Rohda R. JO19-2 12:30
Witkampers JO19-1 14:30
SVVN JO19-1 12:30
DETO JO19-1 14:30
Juventa ’12 JO19-1 15:15
SDOL JO19-1 15:00
Den Ham JO19-1 12:00
Enter Vooruit JO19-1 12:00
Hellendoorn v.v. JO19-1 14:30
Enter JO19-1 14:30
SJO JCO JO19-1 10:30

 

SVVN JO19-2 (4de Klasse 11)

SVZW JO19-2 12:30
De Zweef JO19-2 13:00
Luctor Et Emergo JO19-2 14:30
Vroomshoopse Boys JO19-2 14:30
DETO JO19-2 12:30
Juventa ’12 JO19-2 13:15
Den Ham JO19-2 14:30
Stevo JO19-2 14:30
SVVN JO19-2 12:30
PH JO19-2 12:30
Heracles avc JO19-3 16:00
Oranje Nassau JO19-6 11:00

 

SVVN JO17-1 (1ste Klasse 4)

De Zweef JO17-1 12:00
Vroomshoopse Boys JO17-1 12:00
SVVN JO17-1 11:00
Juventa ’12 JO17-1 13:15
SDOL JO17-1 14:30
Holten JO17-1 13:00
Den Ham JO17-1 12:00
ST: SC Balkbrug/Avereest JO17-1 10:30
Hellendoorn v.v. JO17-1 12:00
Lemelerveld JO17-1 14:30
SJO JCO JO17-1 10:30
SJO JCHW JO17-1 11:00

 

SVVN JO17-2 (3de Klasse 15)

Stevo JO17-2 14:30
Luctor Et Emergo JO17-2 12:45
SVVN JO17-2 12:30
DETO JO17-2 11:00
Lemele JO17-1G 09:30
VMC JO17-1G 14:30
DES JO17-1 10:00
Vilsteren JO17-1 14:15
Daarlerveen JO17-1 10:00
Sportlust Vr. JO17-1 12:00
ASV ’57 JO17-1 10:30
ST: SVV ’56/Kloosterhaar JO17-1 10:30

 

SVVN JO15-1 (2de Klasse 01)

Rohda R. JO15-2 11:00
Stevo JO15-1G 12:45
Fleringen JO15-1 14:00
SVVN JO15-1 09:30
Voorwaarts V. JO15-1G 10:30
ST: SC Balkbrug/Avereest JO15-1 11:15
HHC Hardenberg JO15-3 09:30
JCLE JO15-1 10:30
Tukkers De JO15-1 13:00
Zenderen Vooruit JO15-1 13:00
SJO JCO JO15-2G 11:15

 

SVVN JO15-2 (4de Klasse 02)

SVZW JO15-3 10:45
Stevo JO15-2 12:45
Hulzense Boys JO15-2 10:30
MVV ’29 JO15-2 13:00
Luctor Et Emergo JO15-3 12:45
SVVN JO15-2 11:00
DETO JO15-2G 09:30
Juventa ’12 JO15-2 11:45
DOS ’37 JO15-2 11:00
Excelsior’31 JO15-4 11:15
SJO JCO JO15-3 08:45
De Zweef JO15-3 11:15

 

SVVN JO13-1 (1ste Klasse 09)

JVC Dedemsvaart JO13-2 08:30
SVZW JO13-1 09:30
De Zweef JO13-1 09:00
SVVN JO13-1 11:00
Nieuwleusen SV JO13-1 09:45
DOS ’37 JO13-1G 09:15
Den Ham JO13-1G 09:00
DES JO13-1 10:00
Hellendoorn v.v. JO13-1 10:00
WVF JO13-3 09:45
SJO JCO JO13-1G 08:45

 

SVVN JO13-2 (5de Klasse 11)

SVZW JO13-2 09:30
Hulzense Boys JO13-2 08:45
De Zweef JO13-3 11:15
Vroomshoopse Boys JO13-3 10:00
SVVN JO13-2 09:30
DETO JO13-4 08:30
Juventa ’12 JO13-3 10:15
Nieuw Heeten JO13-1G 11:00
Excelsior’31 JO13-8 08:30
Witkampers JO13-3G 11:00
Enter JO13-2G 13:00

 

SVVN JO13-3 (5de Klasse 21)

Stevo JO13-3 11:15
Sportclub Rijssen JO13-1 09:30
SVVN JO13-3G 09:30
Holten JO13-3 09:30
Achilles ’12 JO13-3 11:00
Blauw Wit’66 JO13-1G 09:30
SDC ’12 JO13-4 11:00
TVC ’28 JO13-3 08:45
Enter Vooruit JO13-2 09:00
SV De Lutte JO13-2G 11:15
Avanti W. JO13-6 08:30
Hellendoorn v.v. JO13-3 09:00

 

SVVN JO11-1 (2de Klasse 11)

SVZW JO11-1 08:30
Hulzense Boys JO11-1 08:45
De Zweef JO11-1G 11:15
Haarle JO11-1 10:00
Vroomshoopse Boys JO11-2 08:30
SVVN JO11-1G 09:30
Bergentheim JO11-1 09:00
DETO JO11-3G 09:45
Voorwaarts V. JO11-1 10:30
JCLE JO11-1 09:00
Lemelerveld JO11-2 08:45
DES JO11-3 10:00

 

SVVN JO11-2 (5de Klasse 15)

Haarle JO11-2 10:00
Diepenveen JO11-2 10:00
SVVN JO11-2G 09:30
Wijhe ’92 JO11-3 09:45
SDOL JO11-1G 09:00
SV Nieuw Heeten JO11-1G 09:30
Holten JO11-3 09:00
Raalte JO11-2G 10:30
Heino JO11-3 10:00
Broekland JO11-1G 09:30
ABS JO11-2 09:00
WZC Wapenveld JO11-4 09:45

 

SVVN JO10-1 (3de Klasse 08)

ABS JO10-2 09:00
Rohda R. JO10-3 09:30
Rohda R. JO10-4 08:30
SVVN JO10-1 08:30
Marienheem JO10-1 09:30
Holten JO10-1G 10:30
Diepenveen JO10-2G 09:00
FC RDC JO10-1 08:30
De Zweef JO10-2G 08:45
Hellendoorn v.v. JO10-1 08:30
Sc. Overwetering JO10-2 08:45
s.v. Rijssen JO10-1 09:30

 

SVVN JO10-2 (4de Klasse 03)

Holten JO10-2G 10:30
Den Ham JO10-3G 08:45
De Zweef JO10-3G 11:00
SJO FC Dalfsen JO10-4 10:30
JVC Dedemsvaart JO10-4 09:00
Raalte JO10-1 09:00
Hulzense Boys JO10-1 10:15
Hardenberg ’85 JO10-3G 08:30
Gramsbergen JO10-3G 10:15
SVVN JO10-2 08:30
SVVN JO10-3 08:30
Be Quick ’28 JO10-5G 08:30

 

SVVN JO9-1 (1ste Klasse 03)

NEO JO9-2 08:30
Heracles avc JO9-2 08:30
Oranje Nassau JO9-2 09:30
Sportclub Rijssen JO9-1 09:30
Quick ’20 JO9-2 08:30
Luctor Et Emergo JO9-1 08:45
SVVN JO9-1 08:30
DES JO9-1G 09:00
HHC Hardenberg JO9-1 09:30
Hellendoorn v.v. JO9-1 08:30
PH JO9-1 08:30
Enter JO9-1 09:00

 

SVVN JO9-2 (3de Klasse 06)

SVZW JO9-3G 08:30
Oranje Nassau JO9-4 08:30
Luctor Et Emergo JO9-2 08:45
Borne JO9-2G 09:00
SVVN JO9-2 08:30
Juventa ’12 JO9-2 09:45
DOS ’37 JO9-2G 08:30
DES JO9-2 09:00
GFC JO9-2G 09:00
Twenthe JO9-1 08:45
Enter JO9-2 09:00
Marienheem JO9-1 09:30

 

SVVN JO9-3 (6de Klasse 02)

Colmschate JO9-5M 09:30
Vroomhoopse Boys JO9-6G 08:30
SVVN JO9-3G 09:30
Holten JO9-3M 09:00
Excelsior’31 JO9-3M 09:30
Excelsior ’31 JO9-4M 09:30
Enter JO9-5M 09:00
SDOL JO9-2G 10:00

 

SVVN JO8-1 (4de Klasse 03)

Juventa ’12 JO8-3 08:45
Sportclub Rijssen JO8-1 09:30
SVVN JO8-1 08:30
Hellendoorn v.v. JO8-2G 08:30
Hellendoorn v.v. JO8-3G 08:30
DES JO8-1 09:00
SVZW JO8-1 08:30
Voorwaarts V. JO8-1 09:00
Enter JO8-2 09:00
MVV ’69 JO8-1G 09:00
DES JO8-4 09:00
Vroomshoopse Boys JO8-1 08:30

 

SVVN JO8-2 (6de Klasse 10)

Luctor Et Emergo JO8-2G 08:45
PH JO8-2 09:00
SVVN JO8-2 08:30
DETO JO8-3G 08:30
DETO JO8-4 09:45
SVZW JO8-3 09:00
DES JO8-3 09:00
Sportlust Vr. JO8-1 09:00
De Zweef JO8-7 09:30
Vroomshoopse Boys JO8-4 08:30
Vroomshoopse Boys JO8-5 08:30
DOS ’37 JO8-3 09:00