Wanneer de competities starten is in verband met corona nog niet bekend.

SVVN JO19-1 (2de Klasse 5)

SSA DVC Dedemsvaart JO19-2 12:30
SP Daarle JO19-1D 14:30
SVVN JO19-1 12:30
Bergentheim JO19-1 12:15
Bornerbroek JO19-1 15:00
Lemele JO19-1 12:30
ST: SC Balkbrug/Avereest JO19-1 10:30
DKB JO19-1 12:30
Langeveen JO19-1 16:30
ASV ’57 JO19-1 10:15
F.C. Ommen JO19-2 10:30
SJO FC Dalfsen JO19-2 12:30

 

SVVN JO19-2 (4de Klasse 14)

SSA DVC Dedemsvaart JO19-3 14:30
Hulzense Boys JO19-2 14:30
Vroomshoopse Boys JO19-2 14:30
Den Ham JO19-2 14:30
Hardenberg ’85 JO19-2 10:50
Excelsior’31 JO19-3JM 12:45
SVVN JO19-2 14:30
SDOL JO19-2 14:30
SVZW JO19-3 12:30
HHC Hardenberg JO19-4 12:30
F.C. Ommen JO19-3 12:30
SJO FC Dalfsen JO19-4 10:30

 

SVVN JO17-1 (2de Klasse 02)

SSA DVC Dedemsvaart JO17-2 11:00
Rohda R. JO17-2 13:00
Gramsbergen JO17-1 12:30
De Zweef JO17-1 12:15
Daarle SP JO17-1 12:00
Oranje Nassau JO17-3 09:30
SVI JO17-3 11:15
SVVN JO17-1JM 12:30
HHC Hardenberg JO17-3 12:30
Heeten JO17-1 15:00
F.C. Ommen JO17-2 12:30
SJO FC Dalfsen JO17-2 10:30

 

SVVN JO17-2 (4de Klasse 14)

Rohda R. JO17-3 14:30
Hulzense Boys JO17-2 10:30
SVVN JO17-2 11:00
Juventa ’12 JO17-3 13:15
SDOL JO17-1 14:30
Holten JO17-3 14:30
Raalte JO17-1 13:00
Enter Vooruit JO17-2 11:00
DES JO17-2d 12:00
Excelsior’31 JO17-4 11:00
Nieuw Heeten JO17-1JM 13:30
s.v. Rijssen JO17-1 14:30

 

SVVN JO15-1 (2de Klasse 05)

SVZW JO15-1 10:45
Heracles avc JO15-1 10:00
Oranje Nassau JO15-2 09:45
SVVN JO15-1 11:00
Almelo JO15-1 12:45
TVC ’28 JO15-1 12:30
Enter Vooruit JO15-1JM 11:00
Reutum JO15-1 13:30
Langeveen JO15-1 14:00
Tukkers De JO15-1 13:00
Enter JO15-1 12:45

*

SVVN JO15-2 (5de Klasse 11)

Rohda R. JO15-3 13:00
SVVN JO15-2JM 09:30
Sc. Overwetering JO15-2JM 13:00
Den Ham JO15-3 10:00
Lemele JO15-1JM 10:00
DES JO15-2 11:00
Heino JO15-4 13:00
Marienheem JO15-1JM 13:00
De Zweef JO15-4d 11:15
Hellendoorn v.v. JO15-3 10:45
De Zweef JO15-3 11:15
Daarle SP JO15-1JM 10:30

 

SVVN JO13-1 (1ste Klasse 5)

SSA DVC Dedemsvaart JO13-1 10:00
Rohda R. JO13-2JM 10:00
Gramsbergen JO13-1JM 09:00
De Zweef JO13-1 10:30
Diepenveen JO13-1 11:00
SVVN JO13-1JM 11:00
Juventa ’12 JO13-1 10:15
Nieuwleusen SV JO13-1JM 09:45
Holten JO13-1JM 11:00
DOS ’37 JO13-1JM 09:30
Activia JO13-1JM 11:15
Kon. UD JO13-1JM 10:00

 

SVVN JO13-2 en SVVN JO13-3 (4de Klasse 08)

De Zweef JO13-2 09:00
SVVN JO13-2 09:30
Nieuw Heeten JO13-1JM 11:00
Holten JO13-2JM 11:00
Blauw Wit’66 JO13-1JM 11:00
Excelsior’31 JO13-4 08:30
Excelsior’31 JO13-7 08:30
Hellendoorn v.v. JO13-2 09:00
s.v. Rijssen JO13-1 10:00
Marienheem JO13-1 11:00
SVVN JO13-3 09:30
Haarle JO13-1 10:30

 

SVVN JO11-1 (2de Klasse 14)

SVZW JO11-1 08:30
Markelo JO11-1 10:00
SVVN JO11-1 09:45
Holten JO11-1JM 10:30
DES JO11-2 09:00
Excelsior’31 JO11-2 09:45
Twenthe JO11-1 08:45
Voorwaarts V. JO11-2 09:00

 

SVVN JO11-2 (3de Klasse 10)

SVZW JO11-1 08:30
Markelo JO11-1 10:00
SVVN JO11-1 09:45
Holten JO11-1JM 10:30
DES JO11-2 09:00
Excelsior’31 JO11-2 09:45
Twenthe JO11-1 08:45
Voorwaarts V. JO11-2 09:00

 

SVVN JO9-1 (1ste Klasse 10)

Schalkhaar JO9-2 09:45
De Zweef JO9-2 08:30
SVI JO9-1 08:30
SVVN JO9-1JM 09:00
Den Ham JO9-1 08:45
DES JO9-1 09:00
Heeten JO9-1 08:45
Hellendoorn v.v. JO9-1 08:30

 

SVVN JO9-2 (3de Klasse 24)

MVV ’29 JO9-2 09:00
SVVN JO9-2 10:00
DETO JO9-2JM 09:45
Juventa ’12 JO9-3JM 08:45
Hellendoorn v.v. JO9-2JM 08:30
DOS ’37 JO9-3 08:30
Stevo JO9-2 08:45
Oranje Nassau JO9-5JM 08:30

 

SVVN JO8-1 (3de Klasse 11)

Juventa ’12 JO8-2 08:45
Hellendoorn v.v. JO8-1JM 08:30
Enter Vooruit JO8-1JM 10:00
SVVN JO8-1 09:00
DETO JO8-2JM 09:45
GFC JO8-1 09:00
Oranje Nassau JO8-2JM 08:30
SVZW JO8-1 08:30

 

SVVN JO8-2 (4de Klasse 23)

Hulzense Boys JO8-1 08:45
Holten JO8-1 09:00
De Zweef JO8-3JM 08:30
Hellendoorn v.v. JO8-2JM 08:30
DES JO8-1JM 09:00
SVVN JO8-2JM 10:00
s.v. Rijssen JO8-1 09:30
Vroomshoopse Boys JO8-2 08:30